Jak wygląda rezerwacja lotu w Airtaxi

Przed lotem

Decyzja zapadła, wiemy, dokąd lecimy i chcemy ułatwić sobie przelot zamawiając Airtaxi. Tylko co dalej? Przede wszystkim nie ma co się martwić, ponieważ profesjonalna obsługa załatwi większość spraw i dopilnuje, aby podróżni mogli cieszyć się komfortem i spokojem lotu, nie zastanawiając się nad szczegółami. Wystarczy podać swoje oczekiwania, miejsce wyloty i przylotu, odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących ilości pasażerów, posiłków czy bagażu i.. to wszystko.

Za kulisami

Ekipa Airtaxi zajmuje się dopięciem wszelkich szczegółów, aby loty pasażerskie przebiegły gładko i bezproblemowo. Loty zawsze na czas, ustalone pod wymagania klienta. Co się dzieje podczas organizacji:

- dopasowanie godzin i miejsca wylotu

- organizacja ewentualnego transportu do/ z lotniska

- załatwianie wszelkiej dokumentacji potrzebnej do podróży

- ustalanie i przygotowywanie menu

- potwierdzenie terminów i realizacji z klientem

Na pokładzie

Podczas lotu nie pozostaje nic innego jak pełna relaksacja i radość z podróży. Profesjonalna obsługa służy pomocą, a zamówione posiłki i drinki czekają. Mając na uwadze wygodę klientów, w trakcie lotu podróżni są w ciągłym kontakcie z załogą, ale również po zakończeniu służą oni pomocą, na przykład gdy ktoś zostawi część bagażu na pokładzie albo będzie miał pytania dotyczące powrotu. Loty pasażerskie nigdy nie były tak łatwe do zorganizowania i tak przyjemne jak te z Airtaxi.