Taksówki lotnicze oferują nowy, ciekawy i emocjonujący sposób rekreacji – loty widokowe. Wynajem helikoptera lub samolotu w celu podziwiania uroków polskich miast, to opcja kreatywnego spędzenia czasu, a także sposób na poznanie ich z zupełnie nowej perspektywy.

Lot widokowy nad Poznaniem – Zdarzyło Ci się pomyśleć o locie śmigłowcem dla dwojga? Taka wycieczka to prezent, który na pewno doceni Twoja druga połówka. Poznań widziany z lotu ptaka z pewnością dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń. Będziecie mieli okazję ujrzeć piękny ratusz, obok którego blask słońca opiewa pobliskie XVI-wieczne kamieniczki. Prywatny helikopter, wraz z pilotem, poprowadzi was ku niebu, gdzie będziecie mieli niesamowity widok na jeden z najsłynniejszych polskich kościołów – Poznańską Farę, budowlę barokową, odwiedzaną przez tysiące turystów z całego świata. Zwieńczeniem waszej podróży może być przelot nad cudownym zabytkiem, jakim jest poznański Zamek, a obok niego zauważycie Plac Adama Mickiewicza, który powstał na miejscu zlikwidowanych pozostałości obwarowań, dawnej Twierdzy Poznań. Prywatny lot śmigłowcem, zapewni wrażenia i wspólne przeżywanie emocji, a jego wspomnienia na długo pozostaną w Waszej pamięci.

Przeloty widokowe nad Warszawą – Warszawa to największe miasto w Polsce, które słynie z bogatej historii, kultury i dziedzictwa polskiego. Znana jest z imponujących wieżowców i budynków, m.in. Pałacu Kultury i Nauki, który dla wielu warszawiaków jest wizytówką tego miasta. Nic w tym dziwnego – w końcu jest to najwyższy budynek w całej Polsce. Chcąc podziwiać go z lotu ptaka, mają Państwo o wiele większy wybór niż tylko prywatne jety – organizujemy także loty awionetkami oraz śmigłowcami. Oprócz Pałacu, możemy ujrzeć tu wiele innych, cudownych miejsc, zabytków czy placów. Sztandarowym przykładem są Łazienki Królewskie, wyjątkowy i przepiękny kompleks ogrodowy, który wzbudza podziw w całej Europie. Należy pamiętać, że lwia część Warszawy została odbudowana po II Wojnie Światowej. Obecnie możemy podziwiać z powietrza starówkę Warszawy, gdzie królują kolorowe kamieniczki, a także imponujące wieże kościołów. Sam Zamek Królewski, oddaje piękno i klimat tego miejsca. Jeśli sama Warszawa to dla Ciebie za mało, możesz pomyśleć o trasie Warszawa – Kraków, podczas której na pokładzie prywatnego samolotu odprężysz się widokiem pejzażu dwóch najbardziej malowniczych miast w Polsce. Wszystko jest w zasięgu Twojej ręki z AirTaxi.

Taksówki powietrzne w Krakowie – Przeloty turystyczne to często wybierana atrakcja w sercu Małopolski – Krakowie. Nie ma w tym nic dziwnego - każdy kto choć raz odwiedza Polskę, z pewnością powinien doświadczyć piękna tego majestatycznego miasta. Wyobraź sobie widok Wzgórza Wawelskiego z lotu ptaka i towarzyszące mu emocje. Przelot helikopterem nad Krakowem to wyjątkowe przeżycie, ale co oprócz słynnego Wawelu warto zobaczyć? Z pewnością Sukiennice - budowlę znajdującą się w samym centrum Rynku Głównego Krakowa. Jeśli w twojej głowie narodził się pomysł lotu helikopterem do ślubu –mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W Krakowie znajduje się jeden z najstarszych i najpiękniejszych kościołów w Polsce – Kościół św. Andrzeja. Dawniej budowla ta przeznaczona była celom nie tylko religijnym, a także militarnym – jako twierdza obronna. Mimo swoich korzeni z romanizmu, w XVII wieku dobudowano barokowe zabudowania wieżowe, a w XVIII wieku przeprowadzono remont wnętrza. Sakrament małżeństwa zawarty w takim miejscu po przybyciu helikopterem, może być najbardziej wyjątkowym wydarzeniem w Waszym życiu. Gwarantujemy, że o takim ślubie długo nikt nie zapomni.

Czarter lotniczy we Wrocławiu – Wrocław to miasto o niegasnącej popularności, posiadające najwięcej mostów w całej Polsce – z tego powodu często nazywany „miastem mostów”. Loty widokowe samolotem w tym mieście stwarzają nieograniczone możliwości. Liczba wrocławskich atrakcji i zabytków jest imponująca i chociaż dostrzeżenie słynnych krasnali z wysoka może okazać się trudnym zadaniem, to niezapomniane wrażenia zapewni widok wielu innych, oszałamiających budowli, rzeźb oraz oczywiście mostów. Podniebna taksówka najpierw może zabrać Cię w podróż nad słynnym Ostrowem Tumskim. Jest to prawdopodobnie najstarsza część Wrocławia, a pierwsze zapiski o niej pojawiają się już w X wieku. Nawiązując do wcześniej wspomnianej, imponującej liczby mostów, warto powiedzieć o tym, który jest położony najwyżej – Mostek Pokutnic, czasem nazywany także Mostkiem Czarownic. Most ten łączy dwie wieże pięknej katedry św. Marii Magdaleny i znajduje się na wysokości 45 metrów – jak myślisz, kto będzie miał lepszy widok, wrocławskie krasnale czy Ty w swoim prywatnym samolocie?

Lot helikopterem dla dwojga w Katowicach – Katowice uznawane są za główny i największy ośrodek kulturalny w Polsce. Znajdziecie tu mnóstwo muzeów, kin, galerii handlowych, czy teatrów. AirTaxi pokaże wam wszystko z góry, rozbudzi wyobraźnie, zaprezentuje topografię miasta... a następnie przyjdzie wasza kolej na decyzje, gdzie się udacie. Naszą trasę widokową proponujemy rozpocząć od Filharmonii Śląskiej – budowli znanej w całym kraju - bądź od przyjrzenia się Teatrowi Śląskiemu im. Stanisława Wyspiańskiego. Budynek reprezentuje styl neoklasycystyczny, więc jest to nie lada atrakcja. Oprócz tego pięknego teatru, w którym występował sam Tadeusz Łomnicki, polecamy również obejrzeć monumentalną budowlę jaką jest Pałac Braci Goldsteinów. Pochodzi on z lat 70-tych XIX wieku, a wybudowany został w stylu renesansowym.

Helikoptery dla biznesu w Łodzi – Łódź to miasto, które nie wszystkim może kojarzyć się z pięknymi widokami, zabytkami, miejscami kultury i sztuki. Jest to mylne wrażenie. Łódź tworzy interesująca historia, secesyjne kamienice oraz dawne fabryki. Miasto słynie ze swojego biznesowego charakteru. To właśnie tutaj powstała jedna z najdłuższych dróg handlowych w całej Europie – Ulica Piotrkowska. Wszystkie zabudowania powstały właśnie wokół tej drogi. Niedaleko można ujrzeć Białą Fabrykę Geyera oraz Pałac Juliusza Heinzla – obie budowle z lotu ptaka robią ogromne wrażenie. Z AirTaxi wynajmiesz również helikoptery do użytku biznesowego, dlatego jeśli masz sprawy do załatwienia w Łodzi, skorzystaj z naszych usług i wynajmij prywatny śmigłowiec. Jeśli jesteś tutaj tylko w celach wypoczynkowych, warto zwiedzić najwyższy budynek w Łodzi – zabytkową archikatedrę św. Stanisława Kostki, która została wybudowana na początku XX wieku. Wzorcem dla stworzenia tej świątyni była katedra z niemieckiego miasta Ulm. Budowla jest wyjątkowa pod jeszcze jednym względem – do jej stworzenia użyto specjalnej, jasnożółtej cegły.

Wynajem helikoptera, samolotu, awionetki, odrzutowca - cennik

Zachęcamy do kontaktu z doradcą AirTaxi – bezpłatnie wycenimy i doradzimy w kwestii prywatnych lotów krajowych i zagranicznych, zarówno biznesowych, widokowych, jak i okazjonalnych.

Zapraszamy do kontaktu:
+ 48 668 466 400
lub biuro@airtaxi.pl

 

Zobacz także:
Hyundai zaprojektuje latające auta dla Ubera
2020-06-03

Na początku roku 2020 firma Hyundai pokazała światu teaser konceptu „latającego auta” podczas Consumer Electronics Show w Las Vegas. Prototyp był wystawiany w pełnej skali na targach CES, lecz obecnie Południowokoreański producent aut podniósł stawkę.

Airbus ogłosił zamówienie na 40 egzemplarzy A330neo
2020-01-24

Airbus wyjawił, że w ostatnim miesiącu 2019 roku złożono zamówienie na 40 samolotów A330neo, co znacznie podniosło całkowitą sumę liczbę sprzedanych egzemplarzy unowocześnionego modelu A330. Tożsamość klienta nie została ujawniona, a zamówienie zostało złożone 23 grudnia, dzień przed wigilią Bożego Narodzenia.