Airtaxi

Powietrzne taksówki.

Latamy od ponad 10 lat.
Ponad kilkaset godzin w powietrzu.

Airtaxi istnieje na rynku od 2008 roku. Mamy ponad 10 letnie doświadczenie w organizacji lotów w przestrzeni. Wykonaliśmy setki lotów pasażerskich i dyspozycyjnych. Przewieźliśmy tysiące pasażerów.


 • Wieloletnie doświadczenie

  Współpracujemy z firmami lotniczymi posiadającymi swoje samoloty na całym świecie. Możemy zorganizować każdy lot. Naszą specjalizacją są loty samolotami pasażerskimi oraz loty biznesowe i dyspozycyjne.

 • Bezpieczeństwo

  Od początku naszej działalności kluczowe dla nas jest bezpieczeństwo naszych Klientów, dlatego w Airtaxi można wynająć tylko samoloty i śmigłowce posiadające ważne certyfikaty m.in. AOC.

 • Nowoczesna flota

  Airtaxi to szerokie portfolio nowoczesnych samolotów dopasowanych pod konkretne wymagania każdego klienta. Współpracujący z nami operatorzy w Europie i na całym świecie są w stanie wykonać dla Państwa każdy lot.

 • Sprzedaż samolotów

  Airtaxi oferuje doradztwo oraz pomoc przy przygotowaniu transakcji zakupu lub leasingu samolotów. Rozwiązanie to jest skierowane do Klientów, którym zależy przede wszystkim na dostępności samolotu oraz dużej swobodzie podróżowania.