Jak oszczędzić czas dzięki Airtaxi

 

Jak oszczędzić czas dzięki Airtaxi?

Ludzie biznesu wiedzą, że czas to pieniądz, a nic tak go nie zabiera, jak częste podróże. Długie trasy, korki na drodze, a do tego niewygodne warunki jazdy powodują, że coraz więcej osób decyduje się na przerzucenie z auta na samolot, co sprawiło, że jest to współcześnie najpopularniejszy środek transportu. Co więcej, częstokrotnie Airtaxi wykorzystywane jest nie tylko w lotach biznesowych, ale również rekreacyjnych, zamieniając sześciogodzinną wyprawę w szybkie i wygodne przemieszczenie się do celu.

Airtaxi a publiczne linie lotnicze

Mimo że prywatna podróż odrzutowcem nie przypomina wzywania taksówki pod same drzwi domu, to wiąże się ona z wieloma innymi korzyściami w porównaniu z publicznym transportem. Do najważniejszych należy znaczne skrócenie wyjazdu, między innymi dzięki lataniu na innej wysokości i omijaniu ruchu lotniczego, ale również brak oczekiwania na odprawę, stania w kolejkach, nierzadko wśród zgiełku i harmideru, czy wypatrywania bagażu przy odbiorze. Do głównych plusów czasowych należą:

- wylot na życzenie
- brak grafiku i ograniczeń czasowych lotów
- brak kolejek
- lepsze gospodarowanie czasu

Ile czasu się oszczędza i po co?

Przy regularnych lotach służbowych, nie wliczając w to prywatnych lotów w trakcie okresu urlopowego, z których korzysta się równie często, można zaoszczędzić w roku nawet 200 godzin, co daje możliwość lepszego wykorzystania zasobów, gdy terminy spotkań gonią. W Airtaxi panuje zasada: im szybciej, tym lepiej.

Skontaktuj się z naszym Działem Rezerwacji po więcej informacji.