Samolotem na ślub

Przygotowania

Gdy jest już po zaręczynach i przychodzi do tej mniej ekscytującej części, przygotowań ślubnych, można pozostać przy tradycji i prostocie, ale można odstawić zwyczajność i postawić na nutkę ekstrawagancji, która doda ceremonii szczególności i zapisze się w pamięci wszystkich zgromadzonych. Wynajęcie sali, muzyków, fotografa, dań, kwiatów… ale to panna młoda i pan młody powinni wybijać się na pierwszym planie, więc dlaczego nie pomyśleć o czymś więcej i postawić na Airtaxi?

Wisienka na torcie

Wszystko jest gotowe, wydaje się być dopięte na ostatni guzik, ale jednak czegoś brakuje. To, co pomoże w wyróżnieniu się, ale mimo wszystko okaże się pomocne, to helikopter taxi. Coraz popularniejsza, jednak wciąż wyjątkowa opcja ślubna. Niezależnie od tego, czy para młoda chce dotrzeć nim na ślub, wesele, czy prosto z wesela udać się w podróż poślubną, to ta forma nada oryginalności i wyjątkowości wydarzeniu.

Podróż poślubna z Airtaxi

A co czeka młodą parę na pokładzie? Wszystko, co sobie wymarzą, bo to dopiero początek świętowania:

- specjalne potrawy dobrane do okazji
- szampan na życzenie
- kabina dwa dwojga
- profesjonalna obsługa

A najważniejsze to prywatność, cisza i spokój, czyli luksus, na który zasługuje młoda para.

Dla kogo Airtaxi?

Loty samolotami pasażerskimi są przede wszystkim dla par, które cenią sobie wygodę, ekskluzywność i profesjonalizm taksówek powietrznych. Dla tych, którzy chcą sprawić, aby dzień ślubu miał wszystko, łącznie z tym nieoczekiwanym. Ale nie można zapomnieć o oszczędności czasu, szczególnie przy wyborze odległego zakątka na miesiąc miodowy. Podróż poślubna z Airtaxi to rozpoczęcie nowej drogi życia bez stresu, kolejek, korków i tłumu obcych ludzi.