Szanowni Państwo,

mając na względzie bezpieczeństwo naszych klientów oraz wytyczne WHO oraz Ministerstwa Zdrowia, apelujemy aby w miarę możliwości ograniczyli Państwo podróże oraz pozostali w domach. Rozumiemy jednak, że są sytuacje, w których transport do lub z kraju jest niezbędny. Informujemy, że w nagłych i pilnych przypadkach, przy zachowaniu restrykcyjnych zasad bezpieczeństwa, istnieje możliwość:

1. Wylotu z Polski z dowolnego lotniska oferującego kontrolę paszportową na inne czynne lotnisko w Europie. Realizujemy loty pasażerskie do Europy.
2. Przylotu do Polski na jedno z lotnisk ościennych, skąd zapewniamy dalszy transport drogą lądową na teren kraju. Przylot będzie możliwy na czynne lotnisko w Niemczech, na Ukrainie lub Litwie, a dalsza podróż zaplanowana zgodnie z wymaganiami klienta.

Zapraszamy do kontaktu. Na wszystkie Państwa pytania odpowiedzą nasi opiekunowie pod numerem telefonu: +48 668 466 400 lub +48 22 299 05 06, a także mailowo: biuro@airtaxi.pl. Informujemy, że możliwość realizacji danego lotu jest rozpatrywana indywidualnie.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo podjęliśmy szereg działań prewencyjnych w celu zmniejszenia potencjalnego zagrożenia. Przed każdym lotem wnętrze samolotu jest dokładnie dezynfekowane środkami na bazie alkoholu, również za pomocą rozpylaczy. W każdym samolocie znajdują się środki higieny dostępne dla pasażerów (żele antybakteryjne, chusteczki ze środkiem odkażającym). Zespół Airtaxi jest wyposażony w elektroniczne termometry, za pomocą których sprawdzana jest temperatura ciała wszystkich pasażerów oraz członków załogi przed wejściem na pokład. Bezpieczeństwo naszych pasażerów jest dla nas priorytetem.  

W okresie zwiększonego ryzyka epidemiologicznego korzystanie z usług komercyjnych linii lotniczych może stanowić duże ryzyko, ze względu na znacznie większe ryzyko kontaktu z innymi osobami. Loty prywatne minimalizują to ryzyko i są bezpieczniejsze. Korzystanie z małych terminali VIP, mniejsza liczba członków załogi oraz współpasażerów zmniejsza ryzyko zarażenia. W Airtaxi masz również znacznie większą pewność co do zachowania standardów czystości w kabinie.

Zapraszamy do korzystania z usług Airtaxi! Bez żadnych zobowiązań sprawdzimy możliwość realizacji danego lotu, poinformujemy Cię o wszystkich restrykcjach i możliwościach dotyczących transportu z lub do Polski.

Skontaktuj sią z naszym doradcą:

+48 668 466 400
+48 22 299 05 06
biuro@airtaxi.pl

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji,

Zespół Airtaxi

Zobacz także:
Za kulisami pracy pilotów Airbusa A380
2020-04-01

Zasiąść za sterami słynnego modelu A380 to niesamowite doświadczenie w karierze każdego pilota. Wszystko za sprawą zaawansowanej awioniki, systemów zarządzania lotem oraz jednej z najnowocześniejszych kabin “front office” w całej branży. Piloci z największych linii lotniczych dzielą się wrażeniami z prowadzenia największego na świecie samolotu pasażerskiego.

Jak oszczędzić czas dzięki Airtaxi
2019-07-19 12:33:13

Ludzie biznesu wiedzą, że czas to pieniądz, a nic tak go nie zabiera, jak częste podróże.