Aktualności

Loty widokowe nad polskimi miastami
2020-05-15

Taksówki lotnicze oferują nowy, ciekawy i emocjonujący sposób rekreacji – loty widokowe. Wynajem helikoptera lub samolotu w celu podziwiania uroków polskich miast, to opcja kreatywnego spędzenia czasu, a także sposób na poznanie ich z zupełnie nowej perspektywy.

Boeing rozpoczyna testowanie autonomicznych samolotów
2020-04-14

Amerykański koncern lotniczy Boeing rozpoczął testowanie nowych, innowacyjnych samolotów. Firma chce zaprojektować maszynę, która mogłaby sama sobą sterować, bez żadnego udziału ze strony ludzkiego pilota. 

Za kulisami pracy pilotów Airbusa A380
2020-04-01

Zasiąść za sterami słynnego modelu A380 to niesamowite doświadczenie w karierze każdego pilota. Wszystko za sprawą zaawansowanej awioniki, systemów zarządzania lotem oraz jednej z najnowocześniejszych kabin “front office” w całej branży. Piloci z największych linii lotniczych dzielą się wrażeniami z prowadzenia największego na świecie samolotu pasażerskiego.

Loty międzynarodowe z Airtaxi - Koronawirus - SARS-CoV-2
2020-03-19

Zapraszamy do korzystania z usług Airtaxi! Bez żadnych zobowiązań sprawdzimy możliwość realizacji danego lotu, poinformujemy Cię o wszystkich restrykcjach i możliwościach dotyczących transportu z lub do Polski.

Sir Tim Clark - jeden z największych wizjonerów branży lotniczej
2020-03-18

Wraz z odejściem na emeryturę Tima Clarka, prezesa firmy Emirates, branża linii lotniczych straci w tym roku jednego ze swoich największych wizjonerów.